Vaydee life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life123
 
Početna stranicaPočetna stranica  RegistracijaRegistracija  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  LoginLogin  

 

 SMS poruke

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
martina-mimi

martina-mimi


Broj postova : 38
Join date : 22.03.2009
Age : 32
Lokacija : Bjelovar

SMS poruke Empty
PostajNaslov: SMS poruke   SMS poruke Emptyned oľu 22, 2009 9:42 pm

Poruke na moj broj stizu, mnogi se sjete, mnogi pisu… Al’ tvoje poruke nema. Sve druge ne citam, ne znam za sebe, posalji mi nesto, ne mogu bez tebe.


Ne mogu da spavam-neće san na oči, ne mogu da zaboravim te tvoje lijepe oči! Ako me večeras sanjaš-poljubi me u snu, poželi da me vidiš i bit ću tu!

Za koga noćas čuvaš usne moj anđele slatki? Kome ćeš ih noćas na poklon u snu dati? Da li će bar jednom biti moje, ili ću vječno da sanjam predivne usne tvoje?

Budi moje svijetlo u mraku, budi osjecaj srece u zraku. Budi pjesma sto mi lijeci boli, budi andjeo sto me uci kako se voli. Budi onaj kome cu svoje tijelo da dam. Budi to, jer mozes to znam…

Sve sto je lijepo kratko traje , al uspomene u srcu zauvijek ostaje !
Sve što radiš,radi spretno, kada ljubiš, ljubi sretno, što je lijepo rado gledaj, koga voliš, nikom ne daj!

Mislim na tebe svake noci, sanjam kada ces mi u krevet doci, kad ces svoju robu svuci, i u moj krevet uci, da te ljubim po cijelom tijelu, da li i ti imas tu zelju

naj upad....dođeš curi s ledom u ruci i jako udariš rukom po stolu....i onda kažeš....sad kad smo probili led...možemo dalje

Dlanovi se moji zbog tebe znoje ,lice kao u curice mijenja boje,znam da bili bi smo dobar par posvuda bismo pravili darmar.......

Zamislim te i shvatim da zelim te,pogledam te i shvatim da volim te,osjetim te i shvatim da obozavam te,ali kada otvorim oci,shvatim da nemam te !!!
[Vrh] Go down
martina-mimi

martina-mimi


Broj postova : 38
Join date : 22.03.2009
Age : 32
Lokacija : Bjelovar

SMS poruke Empty
PostajNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke Emptyned oľu 22, 2009 9:42 pm

Srce će te jednog dana jako zaboljeti,pomislit ćeš lakše je umrijeti nego voljeti..pokupi komadiće slomljenog srca i nastavi da voliš,da sanjaš,da želiš,nastavi da živiš iako je teško..jer naći ćeš nekoga tko te je vrijedan i shvatit ćeš da život nije tako nesebičan i bijedan..

Od sada gledat ću te nekim drugim očima,u mislima bit ćeš mi prašina davnog sjećanja u srcu uspomena slatka,al uvela,a u životu osoba koja sa mnom nije umela...

Hej dečko u farmerkama crne kose,pogledaj onu djevojku što je nose..ona je zbog tebe život dala,ona je zbog tebe pod kola pala..ona sad ode pod grob leći koliko te je voljela nikad ti neće reći..

Ne znam kako da pobjegnem od sna i ne znam voli li te itko kao ja,ali ne bi ova noć tako boljela da te nisam voljela..

Lažem da ga volim da sam sretna s njim i da sam uspjela da te zaboravim..lažem da si za mene nitko i ništa pa zašto mi onda u oku suza blista?..zašto je tuga u srcu mom ,boli me jer znam da si s njom..

Ti si kao zvijezda,plavo nebo krasiš,anđeli te čuvaju da se ne ugasiš..zato nemoj nikad da padneš s neba jer postoji netko kome tvoj sjaj treba..

Sve sam druge tvojim imenom zvala i sve im uzela,a ništa im dala jer kad se samo tvojim očiju sjetim na svim se nedužnim muškarcima svetim..

Zavoljeo me je prvi,ja to nisam znala..tražio je da se promijenim,ja sam ga poslušala..sada ga volim i on to zna..promijenio se dosta,ali ne na onaj način na koji sam ja..ljubav ne pokazuje,izbjegava me često,odlazim jer shvaćam da mi kraj njega nije mjesto..pamtit ću ga dugo..pošto ga je moje srce na žalost zavoljelo ludo..

Nemoj da me krivo shvatiš,kad čuješ ove riječi moje kad ti kažem da ćeš morati da zaboraviš srce moje..nemoj nikad pomisliti da volim drugog,nemoj misliti da mi je lako jer ja ostajem sa tugom,srce je moje slomljeno,puno tuge i boli jer teško je kad netko pati i iskreno zna da voli..ne krivim ni tebe ni sebe za našu prokletu sreću jer poslije tebe vjeruj nikad voljeti neću..

Još uvek me misli ka tebi vuku,nanose bol nanose muku,ali kasno je za sve,jer znam da nemam te..sve je bilo,ali sad je kasno..kako život ide dalje naši su stali na ispitu ljubavi kao da smo pali..slušali smo druge,a ne srca svoja..sada nisam tvoja i ti nisi moj..trebali smo ti i ja sve od sebe dati,ali čovjek kad izgubi tek onda shvati..

Možda sam te voljela i možda volim te još i možda prema tebi ja bila sam loša..nemam opravdanja i znam da je kraj,ali ipak samo ovo znaj..u mom životu ti si ostavio trag,iako sada ja više nisam ti draga,ako zatreba ti nešto uvijek bit ću tu,ali sada pošto želiš nestat ću..
[Vrh] Go down
Vaydee
Admin
Vaydee


Broj postova : 16
Join date : 21.03.2009
Lokacija : Rijeka

SMS poruke Empty
PostajNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke Emptypon oľu 30, 2009 4:28 pm

Zbog tebe nastojim
malo svijetla
u tminu da unesem
i poljupce da tvojim
usnama prinesem.
Nadam se tvome srcu,
tvome zagrljaju da me tjesi i cuva,
sve dok i mene sama,
jednoga dana,
ne proguta tama.


Sklopila sam ruke
i tiho izustila molitvu:
"molim te Bože da ga ponovno vidim",
ali moja molitva nije uslišana.
Moje su riječi otišle s vjetrom
u neki drugi svijet;
I spustila sam glavu,
sklopila oči ,
i iz srca ponovno tiho izustila:
"Molim te Bože da ga ponovno vidim",
ali nije došao,
a nebo....nebo ponovno nije uslišalo moju molitvu.
Tada je suza potekla niz moje lice
i zauvijek zapisala u mom srcu
onu molitvu:
"Molim te Bože da ga ponovno vidim"
[Vrh] Go down
https://vaydeelife.forumcroatian.com
Sponsored content





SMS poruke Empty
PostajNaslov: Re: SMS poruke   SMS poruke Empty

[Vrh] Go down
 
SMS poruke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Vaydee life :: Ljubav i simpatije-
Forum(o)Bir: